A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a na zdjęciu znowu ten pijany policjant który nie może prosto stać
nasza policja pozwala czuć się rosjanom, jak u siebie
myslę, że najwyzszy czas, by olewacze policyjnej roboty zmienili zawód.
Najpewniej niedługo nowi komendanci z nadania PiS im w tym pomogą.
Ten Twój PIS wyjdzie Ci jeszcze bokiem!
1 PROMIL ON jak wstaje rano to ma 1,5 promila