14
08.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a na zdjęciu znowu ten pijany policjant który nie może prosto stać
(2016.01.08)

info

1  
  3
nasza policja pozwala czuć się rosjanom, jak u siebie myslę, że najwyzszy czas, by olewacze policyjnej roboty zmienili zawód. Najpewniej niedługo nowi komendanci z nadania PiS im w tym pomogą.
(2016.01.08)
Ten Twój PIS wyjdzie Ci jeszcze bokiem!
(2016.01.09)
1 PROMIL ON jak wstaje rano to ma 1,5 promila
(2016.01.09)

info

1  
  1