UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hehe, Rosjanie czują się u nas pewnie. Policja patroluje S22 w tygodniu kiedy Rosjan jest najmniej. Kiedy przychodzi weekend i kacapy robią oblężenie na drodze, wyprzedzają na trzeciego to policji nigdy nie widać. Mało tego, kiedyś rozmawiałem z policjantem w tej sprawie, który karał Polaka bo przed granicą na trzy pasmówce przekroczył prędkość o 12km/h na temat kacapów ten mi oznajmił, że nie ma sensu stać w weekendy bo Rosjanie jeżdżą bezpiecznie, nie to co polscy kierowcy. Pozdrawiam.

Spust_krokodyla