Wybrany wątek opinii

Rusek zapłaci, pojedzie do siebie zgłosi że zgubił i dostanie drugie prawko. Rosja to nie unia i możecie mu nagwizdać.
zły (2016.01.08)
a ja ganiam co 3 dni i często widzę że meganka i superbik czochrają ruskich jak trzeba, ,, brawo Misiaki;
(2016.01.08)
Powrót do komentarzy