UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na trasie z Grzechotek Rosjanie nagminnie przekraczają prędkość i to drastycznie /Polacy zresztą też/, patrol policji widziałam tam tylko raz w okresie 1,5 roku.

mkt

Anuluj