UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na trasie z Grzechotek Rosjanie nagminnie przekraczają prędkość i to drastycznie /Polacy zresztą też/, patrol policji widziałam tam tylko raz w okresie 1,5 roku.
mkt
Na trasie z Grzechotek Rosjanie nagminnie przekraczają prędkość i to drastycznie /Polacy zresztą też/, patrol policji widziałam tam tylko raz w okresie 1,5 roku.
mkt