Tego mężczyzny szuka policja

16
17.11.2015
Tego mężczyzny szuka policja
fot. KMP w Elblągu
Elbląscy policjanci poszukują Pawła Czarnowskiego, s. Wiesława i Wandy, ur. 14.03.1977r w Elblągu. Wymieniony mężczyzna jest poszukiwany na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie jako skazanego za przestępstwa z art. 46 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 1997r o przeciwdziałaniu narkomanii.
Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu poszukiwanego o przekazanie informacji na numer telefonu alarmowego 997 (z tel. komórkowego 112).
   Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl) oraz Komendy Głównej Policji.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brak podstawowej informacji. Za ile ?
(2015.11.17)

info

5  
  3
za dwa gile jak nie wiesz za ile
(2015.11.17)

info

9  
  4
Za dwa gile to niech sobie szukają :D
(2015.11.17)

info

7  
  3
Jak za dwa gile to niech się nimi udławią. Smacznego.
(2015.11.17)

info

5  
  3
Dzisiaj informacja kosztuje i nikt nie będzie za nich roboty odwalał i głowy nadstawiał a ci przyjdą na gotowca a później pierś do medali i premii wystawią za zasługi.
(2015.11.17)

info

10  
  0
widziałam go koło chińskiej dziś w oplu omedze
annaanula (2015.11.17)

info

2  
  2
skazanego po sprawie to kto wypuścił obywatele czy nieudacze organy państwowe bo na odbycie kary trzeba czekać miesiacami jak by zamykali odrazu to by nie było problemu i roboty mniej no ale przepełnione więzienia mamy kim leniwymi alimenciarzami
seszukać (2015.11.17)

info

3  
  0
aj tam po co się narkotyzować jak dopalacze są
(2015.11.17)

info

0  
  2
dlaczego śmieciu prymitywny podszywasz się pod cudze nicki? Nie stać cię imbecylu na wysiłek twojego zwoju bezmózgowego na własny pomysł?? Twoje pisanie żałosny błaźnie jest od razu rozpoznawalne nieważne pod jakimi byś śmieciu nickami nie występował.
annaanulka (2015.11.18)

info

2  
  1
annaanulka, opatentuj nicka
annaanulka (2015.11.18)

info

1  
  2