UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skazanego po sprawie to kto wypuścił obywatele czy nieudacze organy państwowe bo na odbycie kary trzeba czekać miesiacami jak by zamykali odrazu to by nie było problemu i roboty mniej no ale przepełnione więzienia mamy kim leniwymi alimenciarzami

seszukać

Anuluj