UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego śmieciu prymitywny podszywasz się pod cudze nicki? Nie stać cię imbecylu na wysiłek twojego zwoju bezmózgowego na własny pomysł?? Twoje pisanie żałosny błaźnie jest od razu rozpoznawalne nieważne pod jakimi byś śmieciu nickami nie występował.

annaanulka

Anuluj