A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Diler?
nawet przystojny
widziałem go wczoraj jak wracałem z san francisco. na lotnisku stał. chyba leciał do tokyo
urodziła bym mu dzieci
niepodszywanie się pod cudzego nicka to kwestia przyzwoitości, natomiast podszywanie się pod istniejące nicki to patologia ale ty żałosny błaźnie tego nie zrozumiesz.
Ile bym się nie starała to i tak to nie dotrze do twojego tępego łba.
Opatentowanie nicka patolu nic tu nie zmieni
miał dwa skręty z maryśką w kieszeni dwa razy? napiszcie za co konkretnie te przeciwdziałanie narkomanii. obłudny kraj narkomanów alkoholowych