16
17.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Diler?
annaanula (2015.11.18)

info

0  
  0
nawet przystojny
(2015.11.18)

info

1  
  1
widziałem go wczoraj jak wracałem z san francisco. na lotnisku stał. chyba leciał do tokyo
monstrualny (2015.11.18)

info

1  
  0
urodziła bym mu dzieci
annaanulkassałamupałe (2015.11.18)

info

1  
  1
niepodszywanie się pod cudzego nicka to kwestia przyzwoitości, natomiast podszywanie się pod istniejące nicki to patologia ale ty żałosny błaźnie tego nie zrozumiesz. Ile bym się nie starała to i tak to nie dotrze do twojego tępego łba. Opatentowanie nicka patolu nic tu nie zmieni
annaanulkaa (2015.11.19)

info

2  
  0
miał dwa skręty z maryśką w kieszeni dwa razy? napiszcie za co konkretnie te przeciwdziałanie narkomanii. obłudny kraj narkomanów alkoholowych
szimurina (2015.11.19)

info

1  
  0