UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokladnie. Mnie sie zdarza bardzo czesto. Piwo czy dwa to nie grzech. Przesadzaja z tym wszystkim. Wczorajszy czlowiek tez nie jest zagrozeniem, a czasem cos dmuchnie. I jak oni wtedy pijanego zlapali. Cha by ich strzelil.
pm_pas