A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
z jakich pobudek on działał, czym się kierował ? psychopata ?
Kiedyś dostał by za to KS a dziś dostał 12 lat może za 6 wyjdzie jak będzie grzeczny, co to wogóle jest " dobrowolne poddanie się karze " ? co no jakąś łąskę robi czy jak ? A gdzie sprawiedliwość i adekwatna do czynu kara ?
Sądy są beznadziejne żonglują ludzkim życiem, czyżby ona winna, dała się zabić ?????
Wyjdzie i zabije
Ukarać lub wysłac ponownie do szkoły sędziów to karygodne taki wyrok.
Wiadomosć z kręgu sędziowskiego, bardzo boją sie Ziobry. I bardzo dobrze, pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji do roboty. Ja bym zabrała immunitet który mają dożywotnio, z jakiej racji. To nie są świete krowy a zachowują się ja carowie.
przestancie sie tak juz podniecac tematem ludzie, nic tylko z was wilki internetowe, sami wiekszosc z was to patologia szczegolnie ci z fromborka co tu pisza, dostal 12 bo byly dowody ze dziewczyna miala przeszlosc jaka miala i nieraz grozila mu nozem… spojrzcie z dwoch stron, fakt on zabil, bedzie placil teraz za to. .ale dajcie juz spokoj z tym ocenianiem bo sami lepsi nie jestescie!
oho jaki odwazny na internecie! prosze bardzo idz i sam wychlostaj bydlaka bydlaku !!
Branieewo to patologia
Smród brud i pospulstwo