31
13.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
z jakich pobudek on działał, czym się kierował ? psychopata ?
(2015.11.13)

info

2  
  1
Kiedyś dostał by za to KS a dziś dostał 12 lat może za 6 wyjdzie jak będzie grzeczny, co to wogóle jest " dobrowolne poddanie się karze " ? co no jakąś łąskę robi czy jak ? A gdzie sprawiedliwość i adekwatna do czynu kara ?
(2015.11.13)

info

6  
  0
Sądy są beznadziejne żonglują ludzkim życiem, czyżby ona winna, dała się zabić ?????
hohoho (2015.11.13)

info

2  
  1
Wyjdzie i zabije
Zio (2015.11.13)

info

2  
  1
Ukarać lub wysłac ponownie do szkoły sędziów to karygodne taki wyrok.
junak88 (2015.11.13)

info

3  
  1
Wiadomosć z kręgu sędziowskiego, bardzo boją sie Ziobry. I bardzo dobrze, pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji do roboty. Ja bym zabrała immunitet który mają dożywotnio, z jakiej racji. To nie są świete krowy a zachowują się ja carowie.
umpaumpa555 (2015.11.13)

info

3  
  2
przestancie sie tak juz podniecac tematem ludzie, nic tylko z was wilki internetowe, sami wiekszosc z was to patologia szczegolnie ci z fromborka co tu pisza, dostal 12 bo byly dowody ze dziewczyna miala przeszlosc jaka miala i nieraz grozila mu nozem… spojrzcie z dwoch stron, fakt on zabil, bedzie placil teraz za to. .ale dajcie juz spokoj z tym ocenianiem bo sami lepsi nie jestescie!
2 (2015.11.13)

info

1  
  4
oho jaki odwazny na internecie! prosze bardzo idz i sam wychlostaj bydlaka bydlaku !!
twojsasiad (2015.11.13)
Branieewo to patologia
ha28 (2015.11.13)

info

3  
  0
Smród brud i pospulstwo
ha28 (2015.11.13)

info

1  
  0