31
13.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nic się nie stało polaki nic się stałoooo. .. .
joolk (2015.11.14)

info

2  
  2
to zła kobieta była
(2015.11.14)

info

2  
  1
Nikt normalny nie morduje, więc już jest linia obrony, że był chory psychicznie - jak u każdego zwyrodnialca. Zrobią mu wczasy w pensjonacie nad jeziorkiem, gdzie będą go "leczyć" i wypuszczą za pół roku.
(2015.11.14)

info

0  
  0
To kabaret jakiś jest?A gdyby zadżgał sędziego, to też byłby taki surowy wyrok?I, co najlepsze poddał się dobrowolnie karze!A gdyby się nie poddał, to co?Takie sądownictwo, to obraza państwa. Chyba że państwo rzeczywiście istnieje teoretycznie.
mm263 (2015.11.14)

info

0  
  0
Moim zdaniem to proponuję karę śmierci.
65656 (2015.11.14)

info

3  
  0
Co 12 lat? Chyba zapomnieli dodać 0. 120 powinien dostać a najlepiej KS.
(2015.11.14)

info

3  
  0
Ciekawe jak by zarabal żonę albo kochankę sędziemu albo matkę lub córkę.ile bydostal?
(2015.11.14)

info

3  
  1
Już Ziobro z Kamińskim i Macierewiczem was zczysci sędziowie skorumpowane.
(2015.11.14)

info

4  
  2
w kamieniołomach nie ma rowów melioracyjnych. .. zadźgać gada dzidą w ramię, plecy dwa razy i szpadlem w serce
(2015.11.15)
chodziłam z nim dwa lata to był miły i porządny człowiek a
annaanula (2015.11.16)

info

1  
  1