UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś dostał by za to KS a dziś dostał 12 lat może za 6 wyjdzie jak będzie grzeczny, co to wogóle jest " dobrowolne poddanie się karze " ? co no jakąś łąskę robi czy jak ? A gdzie sprawiedliwość i adekwatna do czynu kara ?