Dźgnął w serce i zabił. Dwanaście lat dla zabójcy braniewianki
Andrzej K. przed elbląskim Sądem Okręgowym (fot. Michał Skroboszewski)
Dźgał w ramię, w kark, w plecy. Dwa razy trafił w serce i to właśnia te rany przyniosły śmierć. Po kilku godzinach mężczyzna został zatrzymany przez policję i przyznał się do zabójstwa. Andrzej K., który w zeszłym roku zamordował 30- letnią mieszkankę Braniewa, stanął przed elbląskim Sądem Okręgowym.