UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przestancie sie tak juz podniecac tematem ludzie, nic tylko z was wilki internetowe, sami wiekszosc z was to patologia szczegolnie ci z fromborka co tu pisza, dostal 12 bo byly dowody ze dziewczyna miala przeszlosc jaka miala i nieraz grozila mu nozem… spojrzcie z dwoch stron, fakt on zabil, bedzie placil teraz za to. .ale dajcie juz spokoj z tym ocenianiem bo sami lepsi nie jestescie!

2