26
05.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Naprawdę jesteś tak ograniczony umysłowo ?
Ploterek (2015.11.06)
Polska to kraj w którym przykład płynie w do społeczeństwa od ELYTY POLITYCZNEJ i dlatego mamy tylu pijanych za kierownicą i tylu łapówkarzy, kiedyś to wszystko zbankrutuje tak jak w czasach trzech kolejnych rozbiorów.
(2015.11.06)

info

1  
  0
jakikolwiek
cynik (2015.11.06)
jak ten zlom nie jest wart 100tys niema opcji
(2015.11.07)

info

0  
  0
wjechał tam na światłach więc miał prawo wjechać na czerwonym i stanąć tam. skoro miał włączone sygnały to i był pojazdem uprzywilejowanym to jechał prawidłowo. .
(2015.11.07)
Następny d. ebil.
(2015.11.07)