UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

myslę, że dwa lata to stanowczo za duzo, ale 3 miesiące bylyby w sam raz. 3 promile - 3 miesiące. plus wysoka grzywna. i konfiskata auta, zaręczam, że drugi raz by się nie nawalił za kierownicą, a chyba o to chodzi, by wyeliminować takie zagrożenie na drogach, a nie straszyć 2 laty, ktorych i tak nikt nie dostaje.