UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem "ebląskie" skrzyżowania i te stare i te budowane ostatnio są do d. .. Dużo łatwiej i przyjemniej jest śmigać po skrzyżowaniach 3-miejskich lub olsztyńskich. Hero.
a moim zdaniem "ebląskie" skrzyżowania i te stare i te budowane ostatnio są do d. .. Dużo łatwiej i przyjemniej jest śmigać po skrzyżowaniach 3-miejskich lub olsztyńskich. Hero.