UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odpisując na twoje pytanie zawsze podczas kolizji sprawdzani są sprawca i poszkodowany nie zależnie kto jechał. Skoro niema zmianki znaczy ze trzeźwy
OBYWATEL1
Odpisując na twoje pytanie zawsze podczas kolizji sprawdzani są sprawca i poszkodowany nie zależnie kto jechał. Skoro niema zmianki znaczy ze trzeźwy
OBYWATEL1