UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpisując na twoje pytanie zawsze podczas kolizji sprawdzani są sprawca i poszkodowany nie zależnie kto jechał. Skoro niema zmianki znaczy ze trzeźwy

OBYWATEL1

Anuluj