25
05.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja jestem ZA lagodnym wymiarem kary ponieważ znam takież życie kończysz szkole i zaczynasz prace która doprowadza cie do długów. polska rzeczywistosc a człowiek potrzebuje się zabawić. Wiec jeżeli sam się zgłosił to robił to z pełna premedytacja. Podziwiam gościa. .. Uniewinnić. .. Ew jakieś prace społeczne i zwrot pieniędzy wskazany. .. .Brawo dla chłopaka. ..
Thomasko (2015.11.06)
Norma. Chada już o takim zachowaniu śpiewał (Chada - Żyć aż do bólu)
(2015.11.06)

info

1  
  1
Zaczynasz pracę, która doprowadza Cię do długów? Polska rzeczywistość? Lepiej odstaw to, co bierzesz. .. Jeszcze mógłbym jakoś zrozumieć kradzież, gdy się ma nóż na gardle albo umiera z głodu, ale kradzież, żeby mieć kasę na zabawę jest dla Ciebie normalna? W takim razie szczerze życzę, żeby Cię okradziono na 20 tyś. zł.
(2015.11.06)
Historia jak z komiksu o Batmanie. Nawet śmieszne.
(2015.11.06)

info

1  
  0
Jestem Hardkorem part 2
gruby1 (2015.11.09)

info

0  
  1