UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja jestem ZA lagodnym wymiarem kary ponieważ znam takież życie kończysz szkole i zaczynasz prace która doprowadza cie do długów. polska rzeczywistosc a człowiek potrzebuje się zabawić. Wiec jeżeli sam się zgłosił to robił to z pełna premedytacja. Podziwiam gościa. .. Uniewinnić. .. Ew jakieś prace społeczne i zwrot pieniędzy wskazany. .. .Brawo dla chłopaka. ..

Thomasko