Wybrany wątek opinii
A ja jestem ZA lagodnym wymiarem kary ponieważ znam takież życie kończysz szkole i zaczynasz prace która doprowadza cie do długów. polska rzeczywistosc a człowiek potrzebuje się zabawić. Wiec jeżeli sam się zgłosił to robił to z pełna premedytacja. Podziwiam gościa. .. Uniewinnić. .. Ew jakieś prace społeczne i zwrot pieniędzy wskazany. .. .Brawo dla chłopaka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Zaczynasz pracę, która doprowadza Cię do długów? Polska rzeczywistość? Lepiej odstaw to, co bierzesz. .. Jeszcze mógłbym jakoś zrozumieć kradzież, gdy się ma nóż na gardle albo umiera z głodu, ale kradzież, żeby mieć kasę na zabawę jest dla Ciebie normalna? W takim razie szczerze życzę, żeby Cię okradziono na 20 tyś. zł.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1