A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gruby235 kąfidentem to może jesteś ty jak taki mocny jesteś to powiedz mi to w realu
Krzysztof Nowacki a ciebie jakie menu czeka pączki na komendzie
I co mu zrobisz lamo?Spinasz się jakbyś był kimś a jesteś zwykłym dzieckiem neo, idź na obiad, bo mama nie będzie powtarzać.
Co masz na myśli, mówiąc, że okradają podatników? Jeżeli ktoś zarabia 2000 tys. też okrada podatników?
Ja ci mowie ty konfidencie!! ;)
Stek w czekoladzie jaka cena? tałzena ? ha. .ha. .ha. .. też bym skosztowała ale gdzie tu napad zrobić.
Nijaka ALEKSANDRA G. Ma współudział w kradzieży na ponad 30 tysięcy złotych towaru z jednego ze sklepów w ogrodach i jakoś nikt nigdzie nic nie pisze ????
Internet w wiezieniu... hahaha nigdy nie siedziales to sie nie wypowiadaj.. moze jeszcze komorki maja co?... buaha
Orawie jak w teledysku Chady. .. żyć aż do bólu
Jestem ciekawy co na to US, pieniądze na wypłaty w dobie kont osobistych kasa raczej do ręki a 1200 na konto czuję wała i to grubego