UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja jestem ZA lagodnym wymiarem kary ponieważ znam takież życie kończysz szkole i zaczynasz prace która doprowadza cie do długów. polska rzeczywistosc a człowiek potrzebuje się zabawić. Wiec jeżeli sam się zgłosił to robił to z pełna premedytacja. Podziwiam gościa. .. Uniewinnić. .. Ew jakieś prace społeczne i zwrot pieniędzy wskazany. .. .Brawo dla chłopaka. ..
Thomasko