UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Internet w wiezieniu... hahaha nigdy nie siedziales to sie nie wypowiadaj.. moze jeszcze komorki maja co?... buaha
Anty Gość
Internet w wiezieniu... hahaha nigdy nie siedziales to sie nie wypowiadaj.. moze jeszcze komorki maja co?... buaha
Anty Gość