Wybrany wątek opinii

a niektórzy zarabiają tyle miesięcznie za pierdzenie w stołek i to całkiem legalnie, okradając uczciwie pracujących podatników. ..
(2015.11.05)
Co masz na myśli, mówiąc, że okradają podatników? Jeżeli ktoś zarabia 2000 tys. też okrada podatników?
(2015.11.05)
Powrót do komentarzy