Wybrany wątek opinii
Wcale nie czeka go takie złe menu. Utrzymanie złodzieja w więzieniu to miesięczny koszt 3000 zł. Kto z przeciętnych uczciwych pracujących ma taki wydatek na osobę? Niewielu zapewne. Do tego może uczyc sie za darmo, korzystac z internetu za darmo, cwiczyć za darmo. .. .. ludzie nie to co my robole za grosze nedzne
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Internet w wiezieniu... hahaha nigdy nie siedziales to sie nie wypowiadaj.. moze jeszcze komorki maja co?... buaha
Do moderacji
Odpowiedz
0
0