30
09.10.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Utylizacja
wielbicielElbinga (2015.10.10)

info

10  
  0
Nie za bardzo rozumiem prokuratora facet jest w stanie krytycznym to chyba powinno być usiłowanie zabójstwa!!
leee (2015.10.10)

info

15  
  1
Takich degeneratów to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Po wyjściu z więzienia będzie w swoim środowisku bohaterem, a tak byłby tylko czubkiem. Pobyt w zamkniętym psychiatryku raczej chluby nie przynosi.
Machupichcę (2015.10.10)

info

9  
  0
Powiem wam tak jemu to juz nic nie pomoże a tak po za tym jak pobił mojego brata to nic mu nie zrobili dopiero sie wzieli za niego jak prawie człowieka zabił dla mnie to nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
kaska12345 (2015.10.10)

info

12  
  0
podobno we trzech go okładali. .. .i to drugi raz. Brat bandziora świadkiem? Na miejscu był? A moze tak współudział? Pomocy też na pewno udzielił ofierze? Wezwał pogotowie? Współpracuje z Policją? jak chłop umrze to kozaki jak nic po 25 powinni dostać.
kiks (2015.10.10)

info

11  
  0
wow, 10 lat, dostanie moze z 5,wyjdzie po 3 smiech na sali, nastepnym razem zabije
defh (2015.10.10)

info

5  
  0
Na pewno we trzech go pobili i wzioł wszystko na siebie żeby bronić tamtych bantytów dla mnie to jest masakra jak można tak pobić człowieka który nic im nie zrobił. A takiej kobiecie okna wybili, drzwi skopali i na dodatek dziecka małego się czepiali. A maja na imię i nazwisko Piotr Masny, Grzesiek Masny i Mark Krzykalak i są najgorsi w przezmarku.
kaska12345 (2015.10.10)
Letni.
(2015.10.10)
Ty kaska musisz zmienić informatorów bo masz lipne informacje i jezeli podajesz nazwiska to pisz je poprawnie .co do tej szyi której wybili okna to zaufaj ze więcej jest takich osób które tez by tak postapily fakt szkoda dziecka ale resztę rodzinki konfidentów nie jest szkoda .i zaufaj ze nikt by czegos takiego jak ten zwyrol masny z ich grupy nie zrobil znam ich i wiem ze są narwani ale nie do stopnia zabicia kogoś a ten bydlak okazuje sie ze zeznal na policji ze i tak chcial trafić do pudla ale tylko za jak to oni mówią "głowę" a na dodatek jest takim bydlakiem i psycholem ze zgwalcil swoja matkę chociaż za to go docenia w pudle .wiec nie porównuj innych do niego bo niema ludzi takich jak ten bydlak
fasterboy (2015.10.11)
w kościarkę i dla lisów na pozarcie
(2015.10.11)

info

3  
  0