UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
podobno we trzech go okładali. .. .i to drugi raz. Brat bandziora świadkiem? Na miejscu był? A moze tak współudział? Pomocy też na pewno udzielił ofierze? Wezwał pogotowie? Współpracuje z Policją? jak chłop umrze to kozaki jak nic po 25 powinni dostać.
kiks