UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

podobno we trzech go okładali. .. .i to drugi raz. Brat bandziora świadkiem? Na miejscu był? A moze tak współudział? Pomocy też na pewno udzielił ofierze? Wezwał pogotowie? Współpracuje z Policją? jak chłop umrze to kozaki jak nic po 25 powinni dostać.

kiks