UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty kaska musisz zmienić informatorów bo masz lipne informacje i jezeli podajesz nazwiska to pisz je poprawnie .co do tej szyi której wybili okna to zaufaj ze więcej jest takich osób które tez by tak postapily fakt szkoda dziecka ale resztę rodzinki konfidentów nie jest szkoda .i zaufaj ze nikt by czegos takiego jak ten zwyrol masny z ich grupy nie zrobil znam ich i wiem ze są narwani ale nie do stopnia zabicia kogoś a ten bydlak okazuje sie ze zeznal na policji ze i tak chcial trafić do pudla ale tylko za jak to oni mówią "głowę" a na dodatek jest takim bydlakiem i psycholem ze zgwalcil swoja matkę chociaż za to go docenia w pudle .wiec nie porównuj innych do niego bo niema ludzi takich jak ten bydlak
fasterboy