UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takich degeneratów to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Po wyjściu z więzienia będzie w swoim środowisku bohaterem, a tak byłby tylko czubkiem. Pobyt w zamkniętym psychiatryku raczej chluby nie przynosi.
Machupichcę