UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takich degeneratów to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Po wyjściu z więzienia będzie w swoim środowisku bohaterem, a tak byłby tylko czubkiem. Pobyt w zamkniętym psychiatryku raczej chluby nie przynosi.

Machupichcę

Anuluj