UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takich degeneratów to powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych. Po wyjściu z więzienia będzie w swoim środowisku bohaterem, a tak byłby tylko czubkiem. Pobyt w zamkniętym psychiatryku raczej chluby nie przynosi.

Machupichcę