UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyli uważasz, że dopóki nic się nie stanie to można jeździć po pijaki, tak? Patologie trzeba usuwać ze społeczeństwa, tak żeby normalni ludzie mogli funkcjonować, żeby rodzice nie bali się wyjechać z dziećmi rowerami na ulicę. Żebyśmy mogli bez stresy stać przy przejściu dla pieszych lub spokojnie czekać na autobus na przystanku, bez obawy że jakiś pijak w nas wjedzie.
tatuś