UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a jak nie zabije mi nikogo to co ? Zesr. a. sz się ze złości czy dalej będziesz nawoływał do nienawiści, obrażania rodziców sprawcy i gróźb karalnych ?


Anuluj