UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ponad 2 promile to nie przelewki, to nie jest "nieświadome" wejście za kółko po 1-2 piwkach. To już jest nawalony pacjent, który nie jest w stanie normalnie koordynować swoich ruchów i toku myślenia. Zgadzam się z poprzednikami, że trzeba takich eliminować, ponieważ jest to ludzki rak społeczeństwa, który nam szkodzi. Ale w tym chorym kraju dostanie się wyższą karę za wyrażanie mocnych opinii niż za jazdę po pijaku.

chorykraj