UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli uważasz, że dopóki nic się nie stanie to można jeździć po pijaki, tak? Patologie trzeba usuwać ze społeczeństwa, tak żeby normalni ludzie mogli funkcjonować, żeby rodzice nie bali się wyjechać z dziećmi rowerami na ulicę. Żebyśmy mogli bez stresy stać przy przejściu dla pieszych lub spokojnie czekać na autobus na przystanku, bez obawy że jakiś pijak w nas wjedzie.

tatuś