17
26.08.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Idz w PIS-du razem z waszym kurduplem i reszta maniakow Smolenskich!wbij sobie w ten pusty leb ze to byl wypadek
(2015.08.26)
a dlaczego BANDYCKA FACJATA jest ukryta, co to za k. .. .. e prawo ze bandyci musza byc chronieni, tylko ofiary mogą byc pokazywane !!!!!
etam (2015.08.26)

info

4  
  0
A w pizzeri pracował miły pizzerman o takiej ksywce. .. a od jakiegoś czasu go nie ma. Zabawny zbieg okoliczności. .. albo tragiczny. ..
ZenON_1 (2015.08.26)

info

1  
  0
teraz beda gdybac jaki wyrok, krotko z marginesem jechac, dla takich kundli powinno max sprawa trwac 2 minuty dozywocie i po sprawie, a najlepiej wypuscic go po sprawie przed sad i ludzie oraz rodzina poszkodowanej biednej KOBIECIE sama wymierzy mu kare w ciagu 10 sekund sam bym chetnie chcial uczestniczyc w tym. KROTKO !!! CHCIAL KONDON POPROSTU ZABIC I TYLE WIEC GO w FUNDAMENT I ZALAC B12 I BEZ LITOSCI !!!
msciciel (2015.08.26)

info

5  
  0
brawa dla msciciela !!! takiego nam potrzeba w naszych sadach, konkretnego i sprawiedliwego co nie ma zadnych skrupulow. popieram i jestem za. brawo za taki komentarz niech sie ucza jak mozna szybko pozbyc sie scierwa w naszym kraju jak by tak jeden z drugim dostal taka kare to 3i 4 by sie osral jak by pomyslal co go czeka za takie czy inne czyny a tak to sie smieja z wyrokow sadowych. jeszcze raz brawo !!!! MSCICIEL JESTES O. K. POZDRO.
popieram (2015.08.26)

info

4  
  0
kacper już mu adwokata opłacił na przyszłe lato ma być wolny
(2015.08.29)
jesteś żałosnym błaznem
(2015.09.02)