Wybrany wątek opinii

Najważniejsze że Prezydent ma Naród za sobą. Szczekacze z POPSLSLD za dwa miesiące pójdą na śmietnik historii(oczywiście po uprzednim rozliczeniu i ukaraniu)
(2015.08.26)
Idz w PIS-du razem z waszym kurduplem i reszta maniakow Smolenskich!wbij sobie w ten pusty leb ze to byl wypadek
(2015.08.26)
Powrót do komentarzy