UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idz w PIS-du razem z waszym kurduplem i reszta maniakow Smolenskich!wbij sobie w ten pusty leb ze to byl wypadek
Idz w PIS-du razem z waszym kurduplem i reszta maniakow Smolenskich!wbij sobie w ten pusty leb ze to byl wypadek