UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w pizzeri pracował miły pizzerman o takiej ksywce. .. a od jakiegoś czasu go nie ma. Zabawny zbieg okoliczności. .. albo tragiczny. ..

ZenON_1

Anuluj