UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w pizzeri pracował miły pizzerman o takiej ksywce. .. a od jakiegoś czasu go nie ma. Zabawny zbieg okoliczności. .. albo tragiczny. ..
ZenON_1
A w pizzeri pracował miły pizzerman o takiej ksywce. .. a od jakiegoś czasu go nie ma. Zabawny zbieg okoliczności. .. albo tragiczny. ..
ZenON_1