UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

brawa dla msciciela !!! takiego nam potrzeba w naszych sadach, konkretnego i sprawiedliwego co nie ma zadnych skrupulow. popieram i jestem za. brawo za taki komentarz niech sie ucza jak mozna szybko pozbyc sie scierwa w naszym kraju jak by tak jeden z drugim dostal taka kare to 3i 4 by sie osral jak by pomyslal co go czeka za takie czy inne czyny a tak to sie smieja z wyrokow sadowych. jeszcze raz brawo !!!! MSCICIEL JESTES O. K. POZDRO.

popieram