48
16.07.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czemu do takich patologicznych ludzi nie chodzi pr ops i nie zerka czy dzieciątko nieodparzone ?Bo to dziecko krzykiem nic nie zdołało samo. Ja mam córkę i mi odebrano prawa rodz chociaż dbałam sama wychowałam bo on piz... /nie zbok/ a tam gdzie dziecko wołało pomocy nikt nie zareagował. Paniusie stworzone są chyba do wyższych celów.
(2015.07.19)

info

1  
  0
tacy ludzie wychowują dzieci a ja nie mogę chociaż opiekuję się i kocham. co za ludzie żeby nie rozumieć dziecka i rodzić jak kotka chociaż kotka ma chyba więcej instynktu niż ta matka. Jełop wykorzystał że został sam z dzieckiem. powiesiłabym na białej gałęzi zanim by się dopuścił nie pozwoliłabym na to
(2015.07.19)

info

0  
  0
Po 9 latach plus po wyjściu 5 liczy się od wyjścia ole doczeka się końca kary w całości
(2015.07.19)
do kucyka chama
(2015.07.19)

info

0  
  0
jaki ku. .. bezsens 9 lat za zgwałcenie 8-miesiecznego dziecka przecież to jest jakiś skandal takie osoby powinny spedzic cale zycie wiezieniu albo co najmniej 25 lat. w glowie się nie miesci co mamy za prawo pojdziesz ukradniesz rower ALBO CO INNEGO I DOSTANIESZ 5 lat. NIE WYPOWIADAM SIE WIECEJ NA TEN TEMAT BO BRAK mi SLOW
kot24 (2015.07.30)

info

0  
  0
Jeśli Kodeds Karny za takie przestępstwo przewiduje karę od 9 do 15 lat (jak to wynika z reportażu) to czemu elbląski sąd wymierza najniższą? Za taki czyn, nie ma niestety dodatkowo kastracji, ale jeśli można było zastosować wyższą karę a tego nie zrobiono, to rzeczywiście coś jest nie tak z tym WYMIAREM SPRAWOEDLIWOŚCI !!! Mam tylko nadzieję, że jakiś obrońca z prawdziwego zdarzenia zainteresuje sie tym i zaskarży ten niesprawiedliwy wyrok.
matka3dzieci (2015.07.30)

info

0  
  0
studenci wydziału prawa, powinni w ramach praktyk zawodowych wnosić apelacje od takich wyroków.
(2015.07.31)

info

0  
  0
9 lat ???!!! co się dzieje w elbląskim sądzie???!! Niech mi ktoś odpowie.
annanulka (2015.08.10)

info

0  
  0