UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Granda nasi sędziowie chyba robią nam wstyd na całą polskę za co im się płaci. Najpierw wyrok z elbląskimi ratownikami o gwałt tłumaczki wyro smieszny udezająco narażenie młodej dziewczyny teraz wyrok aż się nuż otwiera jeszcze im sąd wybudują brak słów poprostu kpina i granda

annaniezadowolona