UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Granda nasi sędziowie chyba robią nam wstyd na całą polskę za co im się płaci. Najpierw wyrok z elbląskimi ratownikami o gwałt tłumaczki wyro smieszny udezająco narażenie młodej dziewczyny teraz wyrok aż się nuż otwiera jeszcze im sąd wybudują brak słów poprostu kpina i granda
annaniezadowolona