UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Granda nasi sędziowie chyba robią nam wstyd na całą polskę za co im się płaci. Najpierw wyrok z elbląskimi ratownikami o gwałt tłumaczki wyro smieszny udezająco narażenie młodej dziewczyny teraz wyrok aż się nuż otwiera jeszcze im sąd wybudują brak słów poprostu kpina i granda

annaniezadowolona

Anuluj