UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie za dużo dostał? hahaha śmieszne są nasze sądy. Gdyby takiemu sędziemu odbyt jakis gnój rozwalił to zobaczyłby jak to fajowsko!!!!!

zdruzgotanapolskimwymiarem

Anuluj