UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie za dużo dostał? hahaha śmieszne są nasze sądy. Gdyby takiemu sędziemu odbyt jakis gnój rozwalił to zobaczyłby jak to fajowsko!!!!!
zdruzgotanapolskimwymiarem
nie za dużo dostał? hahaha śmieszne są nasze sądy. Gdyby takiemu sędziemu odbyt jakis gnój rozwalił to zobaczyłby jak to fajowsko!!!!!
zdruzgotanapolskimwymiarem