17
10.07.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy tu trzeba być krwiożerczą bestyją żeby zamieścili komentarz ? A dlaczego pracownicy socjalni do tych ludzi nie poszli im pomóc? To nikt nie zauważył że nieodpowiedzialna matka sprawuje opiekę? Pewnie to była zupełnie spokojna rodzina bez nocnych awantur a malutkie dziecko sobie poradzi. Nosz wsadziłabym łeb do klopa niech se poradzi nosz co za ludzie podli wyrachowani i ułożeni jak psia kupa. IMBECYLE DO GARÓW
(2015.07.12)

info

0  
  0
Ja powiem Paniusiu co ja bym zrobiła a ustawa powinna być moim zdaniem narzędziem w rękach człowieka
(2015.07.12)

info

0  
  0
Pracownik OPS se jeszcze wykorzysta okazję do przebywania z rodziną bo dostanie trochę zwolnienia a pensję za to wypłaci ZUS. Potem Ci powie że tyle jego podatku marnuje się w Polsce.
(2015.07.12)

info

0  
  0
To żeś pojechał ale tępy sędzia nie zrozumie
(2015.07.13)
Nie tępy a zalatany. Kto utrzymuje sądy w kraju ten ma rację.
(2015.07.15)

info

0  
  0
"Weronika ocierała łzy Jezusowi" a czy ktoś uronił łzę nad nią, czy ktoś się zastanowił co było podłożem tego czynu a gdzie był ojciec tego dziecka, gdzie są organizacje kobiet aby wesprzeć tą biedną dziewczynę a przynajmniej zapewnić jej pomoc psychologa ale najlepiej to przywrócić karę śmierci, co się w tym "chorym kraju" dzieje, że kobiety, które popełniły zbrodnie na swoich dzieciach są potępiane w czambuł, że nie ma dla nich odrobiny empatii zwłaszcza ze strony innych kobiet. Być może a raczej na pewno one potrzebowały pomocy ale każdy mądry jest po zbrodni. Zabił matkę pod wpływem alkoholu i dostał tylko 8 lat nie tak dawno u nas w ELBLĄGU. TO JEST ODRAŻAJĄCA ZBRODNIA I NIKT NAWET SIĘ NIE ZAJĄKNĄŁ. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem a może wprowadzić u nas islam.
AFGANISTAN (2015.07.26)

info

0  
  0
po prostu tyle jest draństwa, nienawiści i wszelkiego zła, że już to nam obojętnieje. Jak żyć, jeśli codziennie nam piszą o bandytyźmie, pijakach mordercach, gwałcicielach. Komu i dlaczego zależy na codziennym dołowaniu normalnych, spokojnych ludzi?
(2015.08.27)

info

0  
  0