UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracownik OPS se jeszcze wykorzysta okazję do przebywania z rodziną bo dostanie trochę zwolnienia a pensję za to wypłaci ZUS. Potem Ci powie że tyle jego podatku marnuje się w Polsce.
Pracownik OPS se jeszcze wykorzysta okazję do przebywania z rodziną bo dostanie trochę zwolnienia a pensję za to wypłaci ZUS. Potem Ci powie że tyle jego podatku marnuje się w Polsce.