UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracownik OPS se jeszcze wykorzysta okazję do przebywania z rodziną bo dostanie trochę zwolnienia a pensję za to wypłaci ZUS. Potem Ci powie że tyle jego podatku marnuje się w Polsce.


Anuluj