UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po prostu tyle jest draństwa, nienawiści i wszelkiego zła, że już to nam obojętnieje. Jak żyć, jeśli codziennie nam piszą o bandytyźmie, pijakach mordercach, gwałcicielach. Komu i dlaczego zależy na codziennym dołowaniu normalnych, spokojnych ludzi?