UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po prostu tyle jest draństwa, nienawiści i wszelkiego zła, że już to nam obojętnieje. Jak żyć, jeśli codziennie nam piszą o bandytyźmie, pijakach mordercach, gwałcicielach. Komu i dlaczego zależy na codziennym dołowaniu normalnych, spokojnych ludzi?


Anuluj