UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"Weronika ocierała łzy Jezusowi" a czy ktoś uronił łzę nad nią, czy ktoś się zastanowił co było podłożem tego czynu a gdzie był ojciec tego dziecka, gdzie są organizacje kobiet aby wesprzeć tą biedną dziewczynę a przynajmniej zapewnić jej pomoc psychologa ale najlepiej to przywrócić karę śmierci, co się w tym "chorym kraju" dzieje, że kobiety, które popełniły zbrodnie na swoich dzieciach są potępiane w czambuł, że nie ma dla nich odrobiny empatii zwłaszcza ze strony innych kobiet. Być może a raczej na pewno one potrzebowały pomocy ale każdy mądry jest po zbrodni. Zabił matkę pod wpływem alkoholu i dostał tylko 8 lat nie tak dawno u nas w ELBLĄGU. TO JEST ODRAŻAJĄCA ZBRODNIA I NIKT NAWET SIĘ NIE ZAJĄKNĄŁ. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem a może wprowadzić u nas islam.
AFGANISTAN