UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i bardzo dobrze ze zaskarżyli. .bo to parodia. .po 2 to jakie przekroczenie o 60??? 40 a jechał 98 to ja tu widzę 58km to raz. .mogł nei przyjąc mandatu i by wygrał, ,,


Anuluj